De Stellavissers

Klassement 2020

Naam1 3 | J u n i2 0 | J u n i2 7 | J u n i1 | A u g u s t u s2 2 | A u g u s t u s2 9 | A u g u s t u s5 | S e p t e m b e r1 9 | S e p t e m b e r2 6 | S e p t e m b e rscorestand
STERCKX Niels31120000071
VANDEVELDE Dirk11610000092
JADOUL Jaak535600000183
TIRIONS Jean1721100000214
JORDENS Yvan5311700000265
NEGGERS Philippe13113400000316
BUTTIENS Thomas9118800000377
VAN DER STAEY Jos119101000000408
VAN DER BORGHT Guido0741100000229
GRIETENS Eddy11903000002310
VERBINNEN Danny71305000002511
ABELOOS Kris13590000002712
BUTTIENS Remy9070000001613
VAN DER BORGHT Matthias050000000514
VERBINNEN Michel700000000715
STERCKX Marc000800000816
BOON Francois000000000017
DEBRUYN Christophe000000000017
DEWILDE Harry000000000017

  • Sponsors
  • BU-V Wijnen
  • IMPERPLEX BVBA (De oplossing voor vocht- en graffitiproblemen)
  • INPICO NV (Wij verzorgen alles van piping tot contructies)
  • DC-CONTRUCT (Dakwerken-Sanitair-Gasinstallaties-Waterbehandeling)
  • CAFE DE LANTAARN
  • BART HERENKAPSALON
  • HENGELSPORT LEMMENS
  • HENGELSPORT RUDY

Visclubs

Bekijk hieronder de adressen van de vijvers

  • UVV - Kwetterstraat - 3130 Begijnendijk
  • Catvissers - Kapellemansdijk - 3150 Haacht
  • T vissershutje - Vissersstraat - 2220 Heist-op-den-berg
  • Rietvoorn - Mechelbaan 75B - 3130 Begijnendijk
  • Onder ons - Dijkstraat 1 - 3150 Haacht
  • De melkboer - - Rijmenam