De Stellavissers

Klassement 2020

Naam1 3 | J u n i2 0 | J u n i2 7 | J u n i4 | J u l i1 | A u g u s t u s2 2 | A u g u s t u s2 9 | A u g u s t u s5 | S e p t e m b e r1 9 | S e p t e m b e r2 6 | S e p t e m b e rscorestand
STERCKX Niels311000000051
VANDEVELDE Dirk116000000082
TIRIONS Jean1720000000103
JADOUL Jaak5350000000134
JORDENS Yvan53110000000195
ABELOOS Kris13590000000276
BUTTIENS Thomas91180000000288
NEGGERS Philippe131130000000278
VAN DER STAEY Jos119100000000309
VAN DER BORGHT Guido07400000001110
BUTTIENS Remy90700000001611
GRIETENS Eddy119000000002012
VERBINNEN Danny713000000002012
VAN DER BORGHT Matthias0500000000514
VERBINNEN Michel7000000000715
BOON Francois0000000000016
DEBRUYN Christophe0000000000016
DEWILDE Harry0000000000016
STERCKX Marc0000000000016

  • Sponsors
  • BU-V Wijnen
  • IMPERPLEX BVBA (De oplossing voor vocht- en graffitiproblemen)
  • INPICO NV (Wij verzorgen alles van piping tot contructies)
  • DC-CONTRUCT (Dakwerken-Sanitair-Gasinstallaties-Waterbehandeling)
  • CAFE DE LANTAARN
  • BART HERENKAPSALON
  • HENGELSPORT LEMMENS
  • HENGELSPORT RUDY

Visclubs

Bekijk hieronder de adressen van de vijvers

  • UVV - Kwetterstraat - 3130 Begijnendijk
  • Catvissers - Kapellemansdijk - 3150 Haacht
  • T vissershutje - Vissersstraat - 2220 Heist-op-den-berg
  • Rietvoorn - Mechelbaan 75B - 3130 Begijnendijk
  • Onder ons - Dijkstraat 1 - 3150 Haacht
  • De melkboer - - Rijmenam