De Stellavissers

Klassement 2020

Naam1 3 | J u n i2 0 | J u n i2 7 | J u n i1 | A u g u s t u s2 2 | A u g u s t u s2 9 | A u g u s t u s5 | S e p t e m b e r1 9 | S e p t e m b e r2 6 | S e p t e m b e rscorestand
STERCKX Niels311261120171
VANDEVELDE Dirk116115550252
JORDENS Yvan5311756130413
NEGGERS Philippe13113444510454
VAN DER STAEY Jos11910101011760745
TIRIONS Jean1721133700346
VAN DER BORGHT Guido07411910380527
BUTTIENS Thomas91188271300598
VERBINNEN Danny7130502940409
GRIETENS Eddy119037911005010
ABELOOS Kris1359081215006211
JADOUL Jaak5356000702612
BUTTIENS Remy907011813004813
VAN DER BORGHT Matthias050000000514
VERBINNEN Michel700000000715
STERCKX Marc000800000816
BOON Francois000000000017
DEBRUYN Christophe000000000017
DEWILDE Harry000000000017

  • Sponsors
  • BU-V Wijnen
  • IMPERPLEX BVBA (De oplossing voor vocht- en graffitiproblemen)
  • INPICO NV (Wij verzorgen alles van piping tot contructies)
  • DC-CONTRUCT (Dakwerken-Sanitair-Gasinstallaties-Waterbehandeling)
  • CAFE DE LANTAARN
  • BART HERENKAPSALON
  • HENGELSPORT LEMMENS
  • HENGELSPORT RUDY

Visclubs

Bekijk hieronder de adressen van de vijvers

  • UVV - Kwetterstraat - 3130 Begijnendijk
  • Catvissers - Kapellemansdijk - 3150 Haacht
  • T vissershutje - Vissersstraat - 2220 Heist-op-den-berg
  • Rietvoorn - Mechelbaan 75B - 3130 Begijnendijk
  • Onder ons - Dijkstraat 1 - 3150 Haacht
  • De melkboer - - Rijmenam