De Stellavissers

Klassement 2020

Naam1 3 | J u n i2 0 | J u n i2 7 | J u n i1 | A u g u s t u s2 2 | A u g u s t u s2 9 | A u g u s t u s5 | S e p t e m b e r1 9 | S e p t e m b e r2 6 | S e p t e m b e rscorestand
STERCKX Niels311261121181
VANDEVELDE Dirk116115552272
JORDENS Yvan5311756137483
NEGGERS Philippe13113444516514
TIRIONS Jean1721133709435
VAN DER STAEY Jos11910101011760746
VERBINNEN Danny7130502943437
VAN DER BORGHT Guido07411910380528
GRIETENS Eddy11903791104549
BUTTIENS Thomas911882713005910
JADOUL Jaak5356000753111
ABELOOS Kris1359081215006212
BUTTIENS Remy907011813004813
VAN DER BORGHT Matthias050000000514
VERBINNEN Michel700000000715
STERCKX Marc000800000816
BOON Francois000000000017
DEBRUYN Christophe000000000017
DEWILDE Harry000000000017

  • Sponsors
  • BU-V Wijnen
  • IMPERPLEX BVBA (De oplossing voor vocht- en graffitiproblemen)
  • INPICO NV (Wij verzorgen alles van piping tot contructies)
  • DC-CONTRUCT (Dakwerken-Sanitair-Gasinstallaties-Waterbehandeling)
  • CAFE DE LANTAARN
  • BART HERENKAPSALON
  • HENGELSPORT LEMMENS
  • HENGELSPORT RUDY

Visclubs

Bekijk hieronder de adressen van de vijvers

  • UVV - Kwetterstraat - 3130 Begijnendijk
  • Catvissers - Kapellemansdijk - 3150 Haacht
  • T vissershutje - Vissersstraat - 2220 Heist-op-den-berg
  • Rietvoorn - Mechelbaan 75B - 3130 Begijnendijk
  • Onder ons - Dijkstraat 1 - 3150 Haacht
  • De melkboer - - Rijmenam